Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 192.168.1.1 oldalt nem nyitja...

Seiko kérdése:

192.168.1.1 oldalt nem nyitja meg, valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
D-link dsl-360r-em modemem van tp-link ruterrel. A modem power gombja piros sokáig, játszani kell vele, hogy zöld legyen (ki/be kapcsolás kb 10 perc várás ). Utána néztem YouTube-n hogy az agyába kell valamit beállítani, de 192.168.1.1 nem hoz be semmit . Rutert most nem is használom csak közvetlenül a modem megy a gépe, de úgy se jó. Valami ötlet? Win 7-et használok Utána kerestem de többeknek a ruterrel játszotta el, nekem meg csak a modemmel .Köszönöm a válaszokat
2019. dec. 30. 15:46
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Azért nem nyit meg semmit, mert ennek a modem típusnak nincs is webes felülete.

Valósznűleg haldoklik az eszköz, azért csinálja ezt. A hardveraprón fillérekért kínálják ezt típust.

De még az is valószínű, hogy ha hívod a szolgáltatód, ingyen kicserélik.

2019. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A SpeedModem progival lekérdezhető:

[link]

Ha közvetlen pc-re dugod. (egyébként trükközni kellene)

2019. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig működött, és most meg nem, akkor nem kell semmit az "agyában" piszkálni, mert nem beállítási gondjai vannak, hanem egyszerűen döglődik.

Egyébként biztos, hogy az 1-es és nem 0-s IP-t oszt? Próbáltad a 192.168.0.1-et is? A D-Linkek többségénél ez az alapértelmezés.

2019. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Piszkálni valóban nem érdemes, de megnézni SM50b vel a kapcsolat idejét, hibaarányt, snr-t hasznos info.

Az ip címe fix, nem állítható. Mindig ..1.1

2019. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
192.168.0.1 az nem jó,annyira meg nem merülök bele.Való igaz nem mai darab ,szerintem lenyugdíjazom ,és D-Link DSL 321B-t veszek.Köszönöm hogy vettétek a fáradságot és írtatok .BÚÉK !!!! :)
2019. dec. 31. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod..

De a 321B se fog többet mutatni, főleg a ma kapható butított hardveres verzió. A szürke 360R nagyonis jó kis modem, és az SM50b progi minden adatot kiolvas ami szükséges. Nagyon hasznos.

2019. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem fekete a 360R-em ,mikor még jó volt ,bekapcsoltam a gépet mire bejött windows,már netezhettem is .Most meg ahogy korábban írtam betegeskedik,ahogy ti is írtátok "haldoklik".

SM50b progi nem ismerem ,olyan nagy "hacker" nem vagyok.Egyszerű netezésre kell modem ,nem akarom kimaxolni.

De azért köszönöm a tanácsokat !

2020. jan. 1. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért linkeltem neked leírással együtt.. az exe-re kétszer kattint. Ennyi.
2020. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!