Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért laggol be a youtube...

Miért laggol be a youtube lejátszási lista?

Figyelt kérdés

Van vagy 100+zene egy lejátszási listában.

Ha már 10.nél vagyok, vagy csak percekig hallgatom, akkor már 5-10 mp vagy több mp, eltelik mire pl megnyomom a szünetet,legörgetek, vagy csak a következő zenére nyomok és reagálna a yt.


Szóval úgy néz ki hogy pl. 10. zenénél vagyok megnyomom a hogy leálljon a zene, és a nyomástól 10 másodperc eltelik, mire észbe kap.


Közben minden más oldal jól működik.

Vagy a chrome, vagy a yt-baja?

Gépemben 8gb ram van, és ahogy mondtam a többi oldal nem laggol.



Na meg a másik problémám, ugyan így hallgatom a zenét, kémernyő "elalszik" nem használom a gépet. És megáll a zene (már elaludt kijelző után jó pár zenére rá.), a zene laggol már, nem csak a felület. Van mikor teljesen kikapcsol annyira belaggol. Ilyenkor megnyitom az oldalt/frissítem és megy tovább a zene.


És ez nem az a megállás mikor a yt erőlteti a prémiumot,vagy rákérdez hogy szeretném e tovább nézni.

És nekem muszáj hogy elsötétedjen a kijelzőm, mert könnyen beleég az állandó tartalom. így nem tudom azt megoldani hogy megnyitott yt-n hallgatom a zenét.



2019. dec. 30. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Beég a monitor? Az hogyan? Úgy tudtam nem igazán, vagy egyáltalán nem gyártanak AMOLED paneles monitorokat.

Milyen procid, videókártyád van? Ezek lehetnek a hiba okozói akár, ha kevés a teljesítményük mert mondjuk régiek.

2020. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Laptop.

És hibás a monitorom, még nem volt időm szervizbe vinni. És a magas kontrasztos színek beleégnek. De csak időszakosan.

Pl a facebook fehér sávjai ha sokáig megvan nyitva, majd szürke háttérnél látszik. Pár perc és eltűnik.

Csak ugye nem merem kockáztatni hogy 30 percig hallgatom a YT zenét, nehogy komolyabb baja legyen ha kimerevítve megy a yt.


Egyébként Lenovo y520. Szóval erősnek erős.

És ahogy mondtam, 20 lap megvan nyitva a chromba, mindegyik pörög akadás nélkül, akár face, twitch csak a youtube, és csak a lejátszási listák akadnak.

De ha még csak egy lap van megnyitva akkor is.

Mert valami nem bírja a lejátszási listák 100 zenéjét.

De minden más 100 ablakot is bír a chrome/laptop. Ezért nem értem.

2020. jan. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!