Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jó a wifi a telefonon. Mi...

Nem jó a wifi a telefonon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy hiába próbálok rámenni az otthoni netre a telefonommal, egyszerűen nem tudok rácsatlakozni a netre.(Azt írja ki hogy az internet esetleg nem elérhető) A család többi tagja se tud netezni telefonon, bezzeg PC-n illetve laptopon simán megy (WIFI-n keresztül is). Mi lehet a probléma? Legutóbb próbáltam egy Factory Resetet a routeren, de az se segített. Régebben jó volt, csak az volt a baj még vele, hogy az utóbbi időben egyre lassabb volt az internet telefonos wifin keresztül, míg gépen teljesen jó volt. Remélem érthető voltam! :)

2020. jan. 1. 23:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy a WIFI a telefonon bárhol jó természetesen. (kivéve otthon)
2020. jan. 1. 23:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, te ezt nem fogod tudni megoldani, az internetes szolgáltatódat kell felhívd, ő majd megoldja.
2020. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!