Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik-e olyan kamera, ami...

Létezik-e olyan kamera, ami közvetlenül az internetre kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Tehát nem wi-fi-s, hanem valahogyan távolról is, a telefonomon meg tudom nézni, hogy mi történik éppen a kamera környékén. persze attól még nem kizárt a wi-fi sem, de legfőképpen távolról szeretném tudni, mi történik az üzletem környékén. Ja, és milyen egyéb felszerelés kell hozzá és hogyan kell ezt az egészet szakszerűen kérni.

Köszönöm, ha válaszoltok!



2020. jan. 6. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ami wifire csatlakozik, az a netre is. Vpn (erősen ez ajánlott) vagy port forward segítségével kívülről is láthatod a képét.
2020. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyi biztonsággal foglalkozó végek/vállalkozók mit is mondtak?
2020. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi viszi a jelet az nvr-hez mindegy, lényeg hogy kapcsolódik.

Ha helybe nem akarod nézni akkor egy modem vagy switch kell, és távolról egy aplikációva, neten meg tudod nézni őket, ha dvr akkor kell egy helyi rögzítő is.

Kersd pl, a secam üzletet, ők olcsók és jók, de van még másis nem csak ők.

2020. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem modemet akartam hanem routert.
2020. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én hittem a kamera leírásának, hogy egyszerűen magam is be tudom állítani a szükséges lépéseknek megfelelően. Helyben, amíg ugyanazon a wi-fin vagyok, addig működik is a dolog, de a távoli használatot nem tudom beállítani.
2020. jan. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!