Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt a legelső kérdés amit...

Sokatkerdezeo kérdése:

Mi volt a legelső kérdés amit a gyakorikerdesek.hu weboldalra kiposztoltak?

Figyelt kérdés
A youtube első tartalma egy videó volt ahol az egyik alapítótag egy állatkertben volt. A Facebook eredetileg Zuckerberg apjának munkahálózata volt. De ezen a weboldalon mi volt az első kérdés (amit nem a készítők posztoltak hogy teszteljék a weboldalt)? A posztolásának dátumát és időpontját lehet tudni? Meg lehet még tekinteni az oldalon ezt a kérdést?

2020. jan. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én ezek valamelyikére tippelnék:

- Ti is látjátok halványan a második csíkot?

- 15 centi elég?

- Megfogtam a barátom péniszét badrágon keresztül. Lehetek terhes?

- Ha egy hétig csak buborékmentes vizet iszom, fogyhatok?

- BMW M5 első autónak jó választás?

- Ez mi ez az oldal?

- 256 MB memória elég játékra?

2020. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az első valódi, közember által feltett kérdés, az ez előttieket al oldal készítői tették fel, egyfajta kérdésgyűjteményként a szülésről, aztán a macskákról:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__71-ha-..


Forrás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sitemap__1

2020. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt, visszavonom, még ez sem igazi kérdés, mert ezután ilyen humoros kérdések jönnek.

Szóval még mindig nyitott kérdés, hogy melyik volt az első, lehet vadászgatni. :)

2020. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy règebbi kérdésre érkezett válaszból megtudtam hogy minden kérdés linkjében van egy szám. Ezt a szàmot ha átírod 1-re akkor kihozza a legelső kérdèst ami ez a gyerekválallásos akármi. Ha kérdésnél nincs dátum akkor csak egy teszt kérdés volt. Szóval elkezdtem játszani ezekkel a számokkal és a 119-re és a 120 csak az egyéb kérdések kategória kérdéseit hozta fel. Gondolom ezek később törlésre kerülhettek. Viszont a 121. Kérdésnél van dátum is, szóval gondolom ez az:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__121-hog..

2020. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hagy az is még csak előre feltöltött kérdés. Szerintem csak ekkor állították be, hogy a dátum is megjelenjen a kérdéseknél, azért van már ott.
2020. jan. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még nem tettem fel kérdést, de tervezem :)
2020. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!