Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nagy a pingem?

Semmii kérdése:

Miért nagy a pingem?

Figyelt kérdés
Régebben 35 ms felé sose ment a pingem most meg ha játszom kb 100-as. Lefuttatok egy speedtestet és az azt mutatja hogy 30-40-50 körül van, de pl: játékban 80 és 140 között. Sima böngészés közben is észreveszem, hogy lassú az internet, kattintok valahova gondolkodik és hirtelen beadja....sávszélességem max a csomagban foglaltaknak csak a ping és a jitterem katasztrófa. Kábellel csatlakoztatom a routert és a számítógépet össze, esetleg lehet, hogy a router beállításain kellene valamit ügyködnöm?

2020. jan. 14. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem UPC 500-as netem van évek óta, és a napokban 100 körül van a pingem játékokban, soha nem volt még ilyen magas mióta a UPC-nél vagyok.

A korábbi fix 10-20-as pinghez képest ez egy elég durva növekedés.

Fogalmam sincsen mitől lehet, engem is érdekelne a megoldás mert szét lagolom magam a játékokban napok óta.

2020. jan. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

Ez nem nálad lesz, hanem az interneten valahol.

WINMTR alkalmazással vagy pathping paranccsal megtudod nézni hogy merrefelé növekszik nagyot a ping.


Mindamellet ezt te nem fogod tudni megoldani, amx jelezheted a szolgáltatódnak, aki vagy foglalkozik vele, vagy nem.

2020. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!