Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook jelszavamat elfelejte...

Szandika0823 kérdése:

Facebook jelszavamat elfelejtettem, az email cím amellyel regisztráltam már törölve lett. Alternatív email cím, telefonszám semmi nem volt megadva. A facebook így nem tud hova új jelszót küldeni. Valaki járt e már így, tudtok e nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Próbáld meg ezeket:

szandika1234

iloveyou

12345678

kiskutyus

2020. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg írni a supportnak, hogy ez történt. Ha válaszolnak, akkor valószínűleg kérnek majd a személyidről fényképet, telefonszámot meg ilyeneket és akkor vissza tudod majd állítani a fiókod.
2020. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok írni a supportnak?
2020. jan. 14. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

"Ha problémákat tapasztalsz az e-mail-címeddel, telefonszámoddal vagy felhasználóneveddel

Megtudhatod, hogy mi a teendő, ha nem tudsz új jelszót beállítani, mert nem tudod elérni a fiókodhoz tartozó e-mail-címet vagy telefonszámot.

Nem tudok új Facebook-jelszót beállítani, mert nem tudom elérni a fiókomhoz megadott e-mail-címet vagy mobiltelefonszámot.

Íme néhány tipp, amelyekkel megpróbálhatsz visszajutni a fiókodba, hogy új jelszót állíthass be.


Próbálj meg másik e-mail-címmel vagy telefonszámmal bejelentkezni.

Lehet, hogy a fiókodban megadott alternatív e-mail-cím vagy mobiltelefonszám segítségével visszajuthatsz a Facebook-fiókodba.

Ha nem tudod, milyen alternatív adatokat adtál meg, tedd a következőket:


Nyisd meg a facebook.com/login/identify oldalt, és kövesd az utasításokat.

Olyan számítógépet vagy mobiltelefont használj, amelyet korábban már használtál a Facebook-fiókodba való bejelentkezésre.

Miután visszajutottál a fiókodba, itt olvashatsz arról, hogyan állíthatsz be új jelszót."

2020. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mind végignéztem, megpróbáltam. Sajnos nem használ semmi. Olyan lehetőség kellene nekem ahol közvetlenül a facebookkal lépek kapcsolatba és el tudom nekik küldeni a személyi iratokat.
2020. jan. 15. 00:50
 6/8 Epü válasza:
Üdv! Lehet telefonra is kérni a jelszót, vagy hitelesítő kódot. Ha beléptél átírhatod az e-mail címedet.
2020. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, de csak akkor küld kódot a telefonra ha megvolt adva a telefonszám előtte.
2020. ápr. 13. 10:29
 8/8 anonim válasza:

Sikerült egyébként valahogy??

Jelenleg ugyan ez történt velem..

2023. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!