Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A G2A miért vont le pénzt a...

A G2A miért vont le pénzt a számlámról?

Figyelt kérdés
Tegnap levont a számlámról 3 eurót kb, úgy hogy már vagy egy hónapja be sem voltam jelentkezve. NINCS aktiválva semmiféle shield, vagy ilyesmi amiért fizetni kellene.

2020. jan. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig van. Meg kellett, hogy add a kártyaszámod, ha le tudtak vonni pénzt. Azzal előfizettél, akkor is ha az első hónap ingyenes volt, a másodiktól vonja. Akkor is ha nem használod.
2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már évek óta használom és eddig egyszer se vont le pénzt.
2020. jan. 17. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
első hozzá szolónak igaza van, nem rég jött be ez G2A-ra, már fizetős lett a dolog
2020. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krúdy Gyula válasza:
100%

Mivel EGYEDÜL a G2A-n használtam egyetlen alkalommal a kártyámat így ez (feltételezem) kiszűri annak a lehetőségét, hogy máshonnan szerezték volna meg annak az adatait.


Fél hétre rá, hogy vettem magamnak valamit az oldalról egy "Párizsban található parfüm"-bolt címe alatt le akarták nullázni a kártyámat amit a túlságosan nagy tranzakció miatt a bank le is tiltott.


Soha többet nem fogom használni azt az oldalt.

2020. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Törlöm a G2A fiókomat, igaz arra várni kell 2 hetet mire törlődik. Remélem addig ez nem fordul elő mégegyszer.
2020. jan. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!