Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért próbálják lehúzni...

Miért próbálják lehúzni Czibók Lászlót youtubeon?

Figyelt kérdés
Annyi nevetséges hozzászólást látok a videói alatt hogy nehéz elképzelni hogy ilyen toxic a youtube. Tudom nem töröl egy hozzászólást sem de az tényleg azt jelenti hogy az emberek nagy része úgy általában ennyire meg van keseredve? Vagy mi motivál ennyi embert erre hogy rendszeresen értelmetlen negatív hozzászólást írjon arról hogy hagyja abba a videózást?
2020. jan. 28. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Lehet irritálja az embereket, a "majd én mindent IS megszakértek" attitűdje. De ez csak az én tippem, én nem szoktam hozzászólni a videóihoz.
2020. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos tényleg ennyire alacsony a színvonal a Yt.-on. Ez annak "köszönhető" hogy nincs ellenőrizve, hogy ki regisztrál, és hányszor, és taknyos gyerekek ilyen módon élhetik ki magukat.

Tudom, hogy nem csak gyerekek vannak ott, de azért, ha megkapirgálnánk az ott hozzászólók accountjait, bizony hamar kiderülne a szomorú valóság, hogy hülyegyerekek játszótere lett a YouTube.

(Nincs ez másként itt sem.)

2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

@kissendi


Nem hinném hogy Czibók Lacit túl sok kisgyerek nézne.

2020. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem is mondtam, hogy nézik, csak butaságokat írkálnak.

Mert ma a gyerekek körében ez a sikk. Az a "nagykirály" aki topkommentet tud írni.

Nézd csak meg pl. Elek Zoltán videóit, és az ami alatta megy. Gondolod a gyerekeket érdekli a főzés ? ugyan dehogy. de ha valaki kiírja hogy "toás", és van rajta 245 lájk, hát az valami fantasztikus. Legalábbis ez van az ó tudatlan buksijukban, hogy ez menő.

2020. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
A Youtubeon az internet szemetét összefújta a szél mind komnentelők mind kontent gyártók esetén. Ez a Czibók is a világ b.....a, hörpi színvonal.
2020. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

komolyan jókat röhögök azon, hogy a rajongói és Lacika folyton ezt a "14 évesek kommentelnek" baromságot nyomja, és sokan ezt ismételgetik.

Ha tényleg 14 évesek kommentelnek (bár én se annyi vagyok), az Lacira nézve marha nagy szégyen, mert a trollok zöme rendszeresen kijavítja a baromságait és remek humorral rendelkezik. 2 trollról tudom, hogy 50 felettiek, de én is 30 vagyok, és az irodából lazításképpen néha, vagy otthonról vacsora közben szoktam írogatni a videói alá. Előtte soha nem trollkodtam a jutubon.

A "trollok" zöme 25-60 év között van.


Azt, hogy sokan trollkodnak nála, csak magának köszönheti: Czibók egy buta, műveletlen ember, aki nagy pofával osztja az észt minden témában, leszólva a biciklisektől kezdve a vékony emberekig szinte mindenkit.


Szinte minden témában hajmeresztő baromságokat hord össze (tegnap például vírusok elleni antibiotikumokról beszélt :D), próbál választékosan beszélni, de rengeteg magyar kifejezést rosszul használ, teljesen értelmetlen mondatokat rak össze.


ezen kívül azt hiszi, ha nem tünteti fel, hogy szponzorált tartalom lesz a videóban, senkinek nem tűnik majd fel, hogy a termék köré épített fel az egész videót, nem pedig spontán jutott az eszébe. A legalja az volt, mikor egy sugar daddys oldalt próbált társkeresőként reklámozni.


aztán folyamatosan ellentmond magának: állítólag nem érdekli a negatív kritika, mégis mikor vmi fiatal srác kommentelt a fészén, utána kigúnyolta egy videóban, de rendszeresen reagál a kommentekre, pedig állítása szerint nem olvassa őket.


és még vmi: nyilvánvalóan csak a pénzért csinálja, ráadásul gyalázatos hang- és képminőségben.


szóval Czibók igazi trash jutuber, egy vérbeli proli, aki iszonyúan túlbecsüli a saját képességeit, és nem ért semmihez a gyúráson kívül.


"értelmetlen negatív hozzászólást írjon arról hogy hagyja abba a videózást?"


ezt nem csak rosszindulatból írják. többen teljesen normálisan azt tanácsolták neki, hogy ne égesse magát havi kb. 60E-ért, mert nem éri meg: mivel nem egy tájékozott ember, hülyét csinál magából, főleg hogy naponta nyomja a videókat, úgy, hogy utána sem olvas az adott témának.

2020. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

" ne égesse magát havi kb. 60E-ért, mert nem éri meg: mivel nem egy tájékozott ember, hülyét csinál magából, főleg hogy naponta nyomja a videókat, úgy, hogy utána sem olvas az adott témának."


Miért ne érné meg? lehet hogy ez nem akkora hatalmas vagyon, de egy kis plussz havi zsebpénzért hülyét csináljon magából az szerintem simán megéri neki.

2020. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

A 14 éves kor nem feltétlenül a valós életkort jelenti, hanem sok esetben az értelmi színvonalat jellemzi.

Lehet valaki középkorú, ha úgy viselkedik mint egy gyerek.

2020. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Bevallotta hogy direkt hagyja mert minden videó kattintás pénzt hoz neki. Ha törölné őket nonstop elesne a pénze kb felétől. Fillérekért eladja magát
2020. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

"minden videó kattintás pénzt hoz"

Na ne már! De jó is lenne. :)

2020. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!