Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen haszna van a youtube-na...

Milyen haszna van a youtube-nak abból, hogy 4-5 videónként megállítja az egyveleget, és megkérdezi, hogy akarom-e folytatni?

Figyelt kérdés
Nem lehet ezt valahol kikapcsolni? Nagyon idegesítő.

2020. jan. 28. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért állítja le, mert úgy gondolja, hogy nem nézed a videót, akkor meg minek menjen, csak fogyasztja a sávszélességük. Ha egyértelműen nézed a videót, akkor nem fogja leállítani, ehhez az előtérben kell lennie és néha nem árt némi aktivitás, például egérmozgás.
2020. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
#1 Mert az az egyértelmű jele annak hogy nézel valamit hogy közben mozgatod az egeret? Roppant érdekes.
2020. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy másik nézet szerint az ingyenes funkciókat korlátozza a rendszer (most, és egyre többet), míg a prémium módban szabadon megy a lejátszás, hogy betereljenek a fizetős szolgáltatások alá. Mert ha zavar, akkor fizess és nem fog megállni.
2020. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az az egyveleg? Ilyennel én a YouTube-on még nem találkoztam. Lejátszási lista? (Valamelyik nap néztem játék közben a másik monitoron egy videó-sorozatot, ahol a részek egy lejátszási listába össze voltak szedve. Kb. 15 videót néztem meg egyhuzamban, és nem állt meg, nem kérdezte meg hogy akarom-e folytatni.)
2020. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Böngésző kiegészítővel kikerülhető:

Chrome - [link]

Firefox - [link]

srb.

2020. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!