Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes telepíteni a DuckDuckG...

Csicsky kérdése:

Érdemes telepíteni a DuckDuckGo nevű internetes keresőt?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ez is szűri a találatok listáját, vagy ez amit talál, azt ki is adja, vagy csinál valamilyen válogatást? Ugyanis a Google Chrome az csinál ilyesmit és így ki tudja, hogy valójában mit hagy ki.

A második kérdésem az lenne, hogy mennyire igaz, hogy valamilyen toolbar vírussal telepítődik?



2020. jan. 31. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használom, mert a Linux-csomagomban ez van. Utálom a Google-t, mint céget, de a keresőjük jobban bejön. Néha azt használom.
2020. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Duckduckgo nem követi a tevékenységed, és nem az alapján dobálja be a találatokat.

A Brave browser is ilyen!

2020. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

duckduckgo-t használok


hogy szűr-e azt nem tudom

vírusos dologhoz nem tudok mitmondani, én nem telepítettem semmit, egyszerűen csak beállítottam, hogy ez legyen a default keresőm


egyébként tudom javasolni a !bang-eket benne: [link]

pl. beírod a !g -t a keresendő kifejezés elé, és akkor a googlees találatokat dobja ki, ha nem vagy elégedett a ddg-sal

2020. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!