Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook mindig letilt...

A Facebook mindig letilt rögtön a regisztráció után! Mit tegyek? Soha nem lehetek fenn?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban 5-6 alkalommal próbáltam regisztrálni a facebook-ra, különböző e-mail címekről, eszközökről, telefonszámról, mivel mindig rögtön a regisztráció után letiltott és kitiltott. Még semmit nem csináltam, de már kitiltott. Soha a büdös életben nem lehet fenn??? Többször, többféle módon azonosítottam magam, de egyszer sem állították vissza a profilomat. Van ötletetek?

2020. febr. 1. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok: rögtön regisztráció után mindig azt írja ki, hogy gyanús tevékenységet észleltek a fiókomban, ami elég vicces, mert épp csak regisztráltam és még semmit nem tudtam csinálni!!!
2020. febr. 1. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy kérdésem:


TOR-t használsz? :D

2020. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
TOR-t nem ismerem, de azt mondod, próbáljam meg azzal a böngészővel? neked bevált?
2020. febr. 1. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg!


Ha TOR-t használtál volna, akkor a problémádnak az lett volna az oka.


Így viszont nem tudom hogy mi a gond.

2020. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik eszközön, másik email cimmel, másik teloszámmal és másik netközegben (mondjuk másik WIFI) regisztráljál.
2020. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!