Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook letilthatja ezért a...

Facebook letilthatja ezért a fiókomat?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon kevés dologra használom a facebookot: Csak néhány ismerőssel tartom ezen keresztül a kapcsolatot, és néhány sport témájú oldalt követek. Nem gyűjtöm sem az ismerősöket direkt, de még csak fotókkal sem terhelem a rendszert, jelenleg profilfotóm sincs.


Ma először történt, hogy nem tudok belépni, azt mondja, letiltott.


Pedig semmi rosszat nem tettem! Miért lehet akkor?


Így erősen visszagondolva annyi lehetett, hogy egyik nap, a legutóbbi belépésemkor hozzászóltam egy cég posztjához. Semmi trágárt, semmi csúnyát nem írtam, viszont igaz és jó véleményt írtam, amiről biztosan tudom, hogy sokan nem értenek velem egyet, és elképzelhetőnek tartom, hogy bár szépen fogalmaztam, sokakban felmehetett a pumpa az igazságot olvasván.

Kérdezem...:

Lehetséges, hogy valaki/valakik/esetleg a cég, aki a bejegyzést posztolta jelentették azt a hozzászólásomat és most azért tiltott ki automatikusan a facebook???

Vagy ez hülyeség, és más oka lehet?

De mi?


Egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni, de még amit leírtam, az is gyenge dolog ehhez, úgy vélem.



Szerintetek??????????????????



2020. febr. 2. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg profilkép nélkül kamu fióknak tituláltak. Írj a supportnak, fognak segíteni.
2020. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak igazából már jó rég óta nincs profilképem, és amikor volt, az is csak rövid ideig. Nem most szedtem le, nem érzem, hogy ezzel lenne összefüggésben.

?!?!??

2020. febr. 2. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel sok ember jelentette a hozzászólást.

E-mail nem jött róla? Lehet ideiglenes, 30 napos kitiltást kaptál, vagy 8 naposat.

2020. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emailt nem láttam, de megnézem majd! Szóval szerinted lehet a leírt miatt... Szép kis világban élünk...!
2020. febr. 2. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta regisztráltam oda (sajnos) sose osztottam meg semmit, nem postoltam, nem lájkoltam, szóval nem vagyok valami nagy szakértő de leírásod alapján ez jutott eszembe.
2020. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem önmagában a profilkép hiánya, hanem hogy egy ritkán/keveset használt fiók, pluszként képek nélkül, ami kétségessé teszi, hogy nem-e többedik regként használja valaki kommentelgetésre.

A hozzászólásod valakinek nem tetszett, jelentett, a fész pedig a fiók fent leírt gyanús volta miatt tiltott, amíg kivizsgál. Ha felveszed velük a kapcsolatot, meg fog oldódni.

2020. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Facebook egy totális diktatúra, bárkit bármiért letiltanak, főleg mostanában.
2020. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!