Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baja a firefoxnak? Ez az...

Mi a baja a firefoxnak? Ez az üzenet jön be amikor meg nyitom Puff. A lap összeomlott. Az összes böngészőm új verziója hasonlóan viselkedik a régebbi verziók meg nem nyitnak meg nagyon sok oldalt pl wikipédia stb

Figyelt kérdés

Le szedtem egy hordozható verziót is ugyan az a felirat jön be:


Gah. Your tab just crashed.

We can help!


Choose Restore This Tab to reload the page.

Will you help us?


Crash reports help us diagnose problems and make Firefox better.

Report this tab

Send an automated crash report so we can fix issues like this.


Include the URLs of the sites you were on when Firefox crashed.


2020. febr. 9. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazon az oldalon, vagy bármely oldalon? (Kezdőlap nélkül is?) Milyen op.rendszer és milyen szintű user-ként vagy belépve? Firefox, Chrome, Edge, stb., mind ezt csinálja?

(Milyen gép, mekkora RAM van benne?)

2020. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minden lapon ugyan az jön be, Chromon is a maga formályában, ram az 4giga régebbi ddr3


Érdekesség hogy a maxhton5 böngésző behoz mindent.


A firefox chrome régebbi frissítései jók, bár atom régi 52 es volt fent és azt frissítettem! Felraktam az japán bravet ás az is azt csinálja, Az explorer régebbi verziója szintén be adja az oldalakat már ami nem igényel html5 öt de a frissítés ugyan azt csinálja!



régebbi verziós firefoxot is csak azért frissítettem mert már nagyon sok oldalt nem hozott be. De az nem adott be ilyen össze omlós hibát!

2020. febr. 17. 16:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Dell OptiPlex 980
2020. febr. 17. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Segítenek valamit ezek az információk?
2020. febr. 17. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Tippek:

- Kacsold ki a hardveres gyorsítást a böngészőkben.

- Vedd lejjebb a maximális processzek számát.

- Próbáld ki másik felhasználói fiókkal.

2020. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tom halod totál detoxba van a firefoxom most újra raktam megint és már a beálítások panel se jön be! Csak egy fehér kép meg a kereső még az összeomlós hiba sem.


De am profil át álítást már próbáltam amíg be jött a beálítás panel és valamit a gyorsítótárban is állítottam.

Ugyan azt a hibát adta be.


Nem értem amúgy hogy mi az összefüggése ezekbena beálításokban a hibával? Meg egyaltalán hogy a maxthon miért működik? Fel tételezem azis ugyan azon az alap beálításon van.

2020. febr. 18. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az hogy még a protable verzió is ugyan azt adja be?
2020. márc. 14. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!