Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetet amerikába hogy...

Mobilnetet amerikába hogy lehet venni? (Mondjuk egy stick el)

Figyelt kérdés

Idehaza a Hello Datát használom, ami 5500 ért korlátlan mobilnet..


Ugye elég drágák a roamingok, 1MB több ezer, én naponta elhasználok több száz gigát, egyszerűbb lenne ott venni egy telefont, meg egy kártyás csomagot., de hogy van ez? Kiadják magyar személyire? :)

Vagy hogy lehet ott helyi internetet szerezni hogy ne ezeket a roamingokat keljen fizetni?



2020. febr. 12. 02:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, nem mindennap használok el ennyit, de elég sokat játszok online/ vásárlok is, és sokszor egy játék 100giga, és a roaminggal sem szeretnék online MMO zni.. :D
2020. febr. 12. 02:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem személyire, hanem útlevélre. Az az amit mindenhol elfogadnak, mint hivatalos azonosító, elvégre azért van. Egyébként igen, bemész a boltba és veszel.
2020. febr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mostmar nem is kell boltba menni es se szemelyi se utlevel nem kell hozza

itt elek evek ota az USAba, mikor otthonrol jonnek rokonok/baratok latogatni, az alabbi szokott tortenni


- ismi kijon egy fuggetlenitett okosteloval, besetal a Tmobilhoz es KP-re vesz egy sim kartyat, amihez jar x lebeszelheto perc meg havi xGB data, ha az x gigat elhasznalta, tovabbra is lesz dataja, csak lassabb (szemelyit utlevelet nem kernek) - ezek olyan havi 35-40 dollarok


vagy


- anyu most van itt, odaadtam neki az egyik regi fuggetlen ajfonomat, interneten rendeltem hozza egy sim kartyat a Mint mobiltol, fizettem erte 45 dodot (plus ado, osszesen aszem $53), cserebe harom honapig korlatlan perc es korlatlan smst kap, plusz havonta 3 giga data (ez sem szunik meg ha elfogy a 3 giga csak lassabb lesz) ket es fel honapig lesz nalam, ez volt a legolcsobb/legjobb opcio neki


Mint-hez az kell hogy legyen egy helyi cim ahova a kartyat kikuldik meg egy bankkartyad amivel tudsz online fizetni.

2020. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!