Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan változtathatom meg a...

Hogyan változtathatom meg a gmail-es fiókom háttérképét?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten gmail-esek vagyunk.Én ma a szokásos fehér-kék hátteret átállítottam "Íróasztalos" háttérre...ő viszont nem tudja...mivel én sem magamtól csináltam,ezért nem tudok neki segíteni.Nálam is csak véletlen alakult így,mert mikor ma megnyitottam a fiókomat,felül volt valami link szerű,arra rákattintottam és ott be hozta ezt a lehetőséget.Beállítások ->Témák->És sok verzió közül ki lehetett választani,amelyik tetszik.Barátnőm ezek utn bement az ő fiókjába is,de neki nem volt iylen lehetőség.Neki csak ennyi van : Beállítások-> Rövid hírek...ennyi..Léci segítsetek!Köszi
2008. nov. 20. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A GMail nem egyszerre vezeti be az újdonságokat mindenkinek, hanem fokozatosan. Először a régieknek, később az újaknak (gondolom függ, hogy melyik szerveren vagy). Neki is lesz majd, de lehet, hogy csak 1-2 hét múlva. Ellenőrizzétek minden nap, bármikor megjelenhet az új menüpont neki is.
2008. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem két címem is van, az egyik pár hónapos, azon simán működik, és van egy több éves, még a meghívós időkből, ott meg nem jelenik meg az opció. Idővel szerintem működni fog minden szerveren.
2008. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük!:)
2008. nov. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!