Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wettem egy tó link routert,...

Wettem egy tó link routert, de nem tudom mit rontottam vagy hagytam ki a Quick setupbol. Megoldás?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a Quick setupot az auto detect el, beállítottam a jelszót és vége is volt kb a setupnak. Wifi van és lehet rá csatlakozni a beállított jelszóval, de net nincs. A LED ami pontosan világított gyors setup előtt, az már zöld, de nincs net. Valamit még be kellene állítani vagy mit kell tegyek hogy működjön?
2020. febr. 12. 20:16
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Elsőnek a szolgáltató ügyfélszolgálatát próbálnám.


Melyik szolgáltató?

Falból sima UTP kábel jön ki, vagy van valamilyen doboz? (router, modem, ONT stb.)



Szimulátorban kipróbáltam egy AC1200 modellt:

[link]

Itt 6 lépés van:

- időzóna

- netkapcsolat típusa (PPPoE vagy DynamicIP a leggyakoribb)

- PPPoE esetén a csatlakozáshoz szükséges név és jelszó (DynamicIP esetén klónozza-e a számítógép MAC címét)

- wifi név és jelszó

- eddig beírt adatok összegzése és mentése

- regisztrálási lehetőség a TP-Link felhőszolgáltatására.


Vagy rossz kapcsolatot választottál ki, vagy a meglévő modem/router/stb. már elvégzi a kapcsolódást és talán az automatikus hálózati beállítást is (DHCP).

2020. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!