Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kerülhetett ismeretlen...

Hogyan kerülhetett ismeretlen e-mail cim a laptopomba?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kijelentkezni soha a facebookombol,a minap viszont véletlenül kijelentkeztem. Mikor vissza akartam lépni a bejelentkezésnél a megjegyzett e-mail cím is volt a sajátomon kívül. Ez azért érdekes,kert senki másnak nincs hozzá férése a gépemhez,és soha sehova nem szoktam elvinni itthonról. Egyetemista vagyok,és a csoportnak van egy közös e-mail címe,ahova a tananyagokat küldik, ennek lehet köze hozzá? Illetve,hogy történhetett ez? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. febr. 17. 15:05
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Tárolt jelszó csak akkor lehet, ha azt valaki azon a gépen beírta... vagy ha pl. szinkronizálva van a böngésző több eszközön (pl. laptop, asztali, telefon) és az előzményeket is mindegyiken láthatod. Így akár egy szinkronizálással összekapcsolt másik készülék is tárolhatta a jelszót.

Pl. ezért nem célszerű chrome-t használni, mert az még a mailcímeddel is összekapcsol mindent.


Szóval ha nincs ilyen "felhő sync" beállítva, akkor valaki a gépedet használta.

2020. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen böngészőt használsz? Chrome? Nem jelentkeztél be máshol (suli/melóhely) a chrome-ba véletlen?

Szinkronizálásnál a különböző gépeken mentett adatok mindenhol megjelennek, pl mentett címek is.

2020. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!