Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A netflixet megéri használni?

A netflixet megéri használni?

Figyelt kérdés

Ha teszem azt kb. bármit letudok tölteni torrenttel, dc,emule stb.-vel megéri akkor is inkább netflixezni?


Milyen extra szolgáltatásokat tud nyújtani a netflix azt leszámítva hogy legális?


Van rajta különleges anyagok amik nincsenek fent ncore-on? Pl. mozi filmeket egyből lehet ott nézni amikor még ki sem jöttek?


Igazából 2500 ft abszolult nem sajnálok rá, simán fizetek érte annyit, meg valahol én is azt érzem helyesnek, hogy fizessek legalább egy minimális összeget, igazából jelképes összeget, a szerzőknek,alkotóknak amivel meghálálom a munkájukat.


Próbáljam ki most az 1 hónapnyi ingyenes lehetőséget és döntsem el akarom-e?



2020. febr. 18. 21:40
1 2
 11/13 MancsWolf ***** válasza:

Abszolút megéri.

Én Philips TV m távirányítóján véletlen nyomtam meg Netflix gombot. Na mondom akkor nézzük mi ez. 30napos trillák indulok. De már most azt mondom maradok előfizető. Igaz Prémium, ha már TV 4K, és HDR akkor legyen a tartalom is az. Szinte minden megtalálható, és nem.mindegy hogy egy UHD filmet letöltök (40-60Gb) másolok, stb, vagy egy gombnyomás és streamelem.

( Nem feltétlenül kell vezetékes net. Pl én Tv-m kábelen 100mbps kapcsolatot tud max, wifin viszont tudja az 5Ghz AC szabványt, 533mbps linksebességgel, azaz 5,5x gyorsabb wifin mint kábelen.)

2020. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
11# Egyre több embernek kezd elege lenni az Ncore és társai hulladékból, helyes. :)
2020. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11# Azért tegyük hozzá, hogy van e fizetésed legalább valami normális,és tudsz erre költeni akkor igen, a legális út kényelmes, gyors.


De arra kell számítani hogy rengetek szolgáltatás érkezik { Disney+, HBO MAX, Peacock és társai}, és egyre drágább lesz előfizetés. a Netflixről pedig ami nem saját gyártása azt elveszti, itt nagyon kell dönteni, melyiket tartod majd meg.

2020. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!