Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezeket a koronavírus miatt...

Ezeket a koronavírus miatt írja az Ali és az Ebay?

Figyelt kérdés

Ali:


This item is not available, because the seller doesnt provide delivery to the shipping address you selected (származási országnak az Usát választottam)


Ebay:

The seller is on vacation. If you wish to puechase the item, please allow additional time for your order to be shipped


Tudom, hogy angolul miket jelentenek ezek, viszont évek óta rendelek ezekről az oldalakról, és soha nem írt még ki ilyeneket.


2020. febr. 19. 06:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És mindkét oldal kb 10-15 tételhez is kiírja. Olyanokhoz is, amik már fél éve benne vannak a cartban, kosaramban, és csak most láttam ezeket a megjegyzéseket.
2020. febr. 19. 06:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Lehet tényleg szabin van vagy elfogytak a dolgok. Vagy tényleg az intézkedések miatt akadozhat az ellátás.
2020. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, sok cuccra várni kell. BEszéltem egy kínaival, felváltva dolgoznak a gyárban, fele vagy harmad kapacitással a vírus miatt.
2020. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!