Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedélyezi a...

Miért nem engedélyezi a YouTube a bevételszerzést?

Figyelt kérdés

[link]


2011 óta csinálom a csatornám,


2019 novemberben végre meglett az 1.000 feliratkozó is (a nézett órák minimum-számát még túl is teljesítettem)


viszont januárban azt mondta a rendszer hogy ennek ellenére sem kapom meg a bevételszerzési lehetőséget, majd február 24-én lesz újra ellenőrzés akkor megnézik megint.


Átolvastam a követelményeket, igazából nem találtam csak maximum egyet ami talán nem tetszik nekik...


Szóval van fent több videó esetén is olyan zenei tartalom ami jogvédett, de a rendszer mindig azt mondta hogy folytathatom vele a dolgot csak a bevétel a szerzőt illeti meg statisztikát láthat róla...


ez elvileg nem okozhatna bajt, de lehet hogy mégis???


Egyszerűen annyira gusztustalan hogy 1 sorban nem voltak képtelenek leírni hogy ez vagy az a baj...


2020. febr. 19. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

"Egyszerűen annyira gusztustalan hogy 1 sorban nem voltak képtelenek leírni hogy ez vagy az a baj..."


Szerintem elég világosan oda van írva.


"Repurposing someone content without adding significant original commentary or educational value."

2020. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez van. mármint indok.


Volt fent YT-n egy video, amit letöltöttem, de a feltöltő törölte, én pedig feltöltöttem újra,


3millios nezettségnel jar , és 5000ezer feliratkozonal tartok, de amig nincs sajat tartalmam, addig nincs bevetel :D


Valamint majd kitalálok.

2020. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

"Egyszerűen annyira gusztustalan hogy 1 sorban nem voltak képtelenek leírni hogy ez vagy az a baj..."

Te mit nézel amúgy?

2020. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Valaki más tartalmát használod a forrás megjelölése nélkül.


Mellesleg 1-2 ilyennél még nem szoktak korlátozni....

2020. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 4/


nem más tartalmát használom, saját tartalom

és néhánynál van olyan zene a háttérben halkan ami esetén kaptam figyelmeztetést hogy



" A(z) "XYZ videó" című videódban olyan tartalom lehet, amelynek licencével vagy tulajdonjogával Capitol CMG Publishing and Adorando Brazil rendelkezik,

ám továbbra is elérhető a YouTube-on! Egyes esetekben hirdetések jelenhetnek meg mellette.


Ha ez egy harmadik fél, általad előadott dala,


akkor is folytathatod a videóval történő bevételszerzést.


Kattints ide a bevételszerzési beállításaid módosításához.


A követelés nincs negatív hatással fiókállapotodra.



Keresd fel a Szerzői jogi közlemények oldalát, ha további részletekre vagy kíváncsi a videódra vonatkozó irányelvekről. "



szóval.:


- akkor is folytathatod a videóval történő bevételszerzést.


- A követelés nincs negatív hatással fiókállapotodra.


valamiért mégsem engedi a bevételszerzési lehetőséget

2020. febr. 19. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép így leírva, de mint láthatod a Youtube a te esetedben még sem így gondolja.
2020. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hacsak nem mégis valami más ami nem tetszik nekik...


Komolyan nem értem miért nem lehetett egyszerűen leírni mi a gond és kész

2020. febr. 19. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Oda van írva tisztán és érthetően.


magyarra lefordítva:


Úgy használod fel egy másik ember tartalmát, hogy a videó nem tartalmaz elégséges eredeti kommentárt vagy oktató értéket, hogy méltányolják annak a használatát.

2020. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!