Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már nem lehet ál facebook...

Már nem lehet ál facebook profilt készíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap nekiálltam egyet csinálni és nem engedte. Én vagyok a béna vagy már tényleg nem olyan egyszerű? Tényleg nagyon fontos lenne egy...

Ha valaki tud segíteni szívesen venném



2020. febr. 19. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
szerintem ne szórakozz, mert tiltják mindkét felhasználód, aztán csak pillogsz majd
2020. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Semmi olyan dolog nincs a világon, amihez "nagyon fontos lenne egy". Csak primitív, gyerekes dolgok vannak, amikhez szükséges ilyen (még több pont és meghívó FB játékokba, vagy az exed követése és beetetése), azt pedig érdemes felnőtt módjára megoldani, nem így.
2020. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmi nem célom. Egy facebook csoprtba akarok belépni. Viszont nem szeretném ezt a saját fb profilommal.

Készítettem egy új profilt. Töltöttem fel egy fotót és készen is voltam. Jelentkeztem az adott csoprtba. Majd egyszer csak azt írta, h adjam meg a telefonszámom. Hát nem tudtam mit tenni, megadtam. Erre jött egy sms, aztbeírtam a megadott kódot. Ekkor az igazi fb-omba jött egy értesítés, h valaki használta a telefonszmom...

Ez után a fake profilban újabb fotót kért rólam. Töltöttem fel egyet... Azóta nem használható a fake profil. Azt írja h ellenőrzés alatt...


Ezt azért furcsa, mert ha a politikai posztokat olvasok, akkor ezer számra vannak alatta fake profilok. Azokkal mi van? Miért engedik?

2020. febr. 19. 19:01
 4/5 anonim válasza:
100%

Talan nem ugyanazt a telefonszamot kellett volna beirnod, mint az eredeti profilodon.


Torold a sutiket es csinalj ujat.


Nekem a FB alkalmazasban van 3 sajat nevvel meg meg anyumeba is be tudnek lepni a fooldalon. Pont az ilyen csoportokba valo jelentkezesek miatt meg eladasoknal nem kell, hogy az osszes ismerosom hirfolyamaba dobalja a csoportokba feltoltott cuccaimat ha nyilvanos a csoport.

2020. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én lassan 1 éve, hogy töröltem a kamu fiókomat amibe semmit (!) sem töltöttem fel. Se kép, se telefonszám, se ismerősök, kamu adatok mindenhol. Alternatív dolgokra használtam (pl. a Unity-alapú játékok játszására), bekövettem pár random vicces cuccot is. Ismerős ajánlásban átfedés volt, szóval sejthette a Facebook a kapcsolatot a fő fiókom és a kamu között, de soha egyiknél sem tett semmit sem. Mindegyik csak volt, nem voltak ellenőrzések, de nem is nagyon volt aktivitásom (mármint nem posztoltam, nem írtam, nem kommenteltem csak használtam, tartalmat fogyasztottam vele). Végül már okafogyottá vált a létezése és töröltem, mert elég szépen eltűntek a böngészőből játszható játékok (a Unity-alapú komolyabbak is).

Amit javasolhatok álfiók esetében: minimalizáld az aktivitást, tehát ne nagyon posztolgass (pláne ne érzékeny témakörben), ne nagyon írj ki semmit, ne adj meg adatokat (nem kötelező, nem is értem miért adtál meg telefonszámot), így nem lesz közvetlen támpontja az oldalnak, amiből arra következtethet, hogy ez egy kamu fiók. Csak egynek fog tűnni a sok közül (egy közvetlenül nem aktív fióknak).

2020. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!