Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profil telefonszám...

Facebook profil telefonszám kötelező?

Figyelt kérdés

Facebook profilt csináltam (régen fent voltam, de letöröltem), viszont ahogy látom már kötelező a telefonszám.


Meg is adtam, viszont egyből kilistázta és felajánlotta ismerősnek azokat az embereket nekem, akik benne vannak a telefonkönyvemben (vagy én az övükében).


Viszont nem szeretném, ha ezek az emberek tudnának róla (akik a telefonkönyvekben vannak), hogy van Facebook-profilom, őket nem szeretném ott bejelölni. Gondolom nekik is feldob az oldal majd javaslatként... Ha pedig kitörlöm a telefonszámot a profilból, akkor gondolom kapásból letiltja a profilt...


Mit csináljak?


2020. febr. 21. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A webes felületen regisztrálj és azt is használd, az appot meg blokkold. Akkor nem fér hozzá a telefonkönyvedhez.
2020. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen a webes felületen regisztráltam, appot nem is használnám alapból!
2020. febr. 21. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Webes felületen a telefonszámot tedd privátba- csak én opciót jelöld be, emiatt nem tilthat le.

A telefon alkalmazásban pedig rákérdez amikor először bejelentkezel az alkalmazásba- Nevek keresése a telefonon- itt egy hosszabb szöveg következik- majd ez alatt - Bekapcsolás és a Most nem lehetőség van. Értelemszerűen a Most nem -re kell kattintani.

2020. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!