Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kémkedik az Apple Safari...

Kémkedik az Apple Safari böngésző?

Figyelt kérdés

Csak egy napig volt a gépemen, hamar leszedtem, akadozott. Most ezt írják róla:

[link]


2010. júl. 23. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez jó cikk. Csak marhaság. Tetszik az a rész," hogy akkor is ellopja a telefonszámomat, meg a lakhelyem címét," stb. Még jó, hogy nem az aranyórát lopja el, és megmérgezi a nagymamát. Az akadozás pedig azért volt nálad, mert legalább három böngésződ fut a gépen. Ezt nagyon nem szeretik....
2010. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan három volt a Safarival együtt, leszedtem, pedig nagyon tetszett.
2010. júl. 24. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen csak azt nem irjak hogy ez altalaban csak win.es kornyezetben van igy, nem mac en ahova eredetileg keszult a Safari.
2010. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen is 3 van: IE8 amit nem használok, Firefox meg Chrome, mégsincs vele probléma
2010. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kulcsmondat:


ha egy Safari-felhasználó meglátogat egy fertőzött weboldalt, ahol még sosem járt, akkor nagy esélye van arra, hogy megszerzik a személyes adatait:


amúgy kevesebb a max-es vírus. sokkal kevesebb.

2010. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Megszerzik azt, amit 5 perc iwiwezéssel bárki kideríthet.

"nagy esélye van arra, hogy megszerzik a személyes adatait: név, munkahely, lakhely, email." Már ha ezeket az említett Windows címtárban eltároltad.

Amúgy meg a munkahelyem weboldalán kint van a nevem és az e-mail címem, szóval bárki megszerezhet mindenféle trükk nélkül.

Olcsó szenzációhajhász cikk. Vajon arról miért nem cikkeznek, hogy a még ma is sajnos sokak által használt IE6-tal rekordmennyiségű férget meg kémprogramot lehet begyűjteni? Kicsit égetőbb, mint a Safari problémája.

2010. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az az elég buta, aki ma még IE6-ot használ...

Még nem találkoztam a házip0rnómmal a neten, pedig használok Safarit is...

2010. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Freemail már jelezte, hogy nem fog működni IE6-tal a levelezés. Ha a többiek is letiltanák, talán végre váltanának. Nekem IE8, Chrome és Firefox böngészőm van jelenleg.
2010. júl. 24. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!