Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon keresni...

Hogy lehet facebookon keresni kép alapján?

Figyelt kérdés
Sajnos en mobilrol mentettem le egy kepet facebookról es nem ilyen formatumot adott csak FB IMG es szamok.... Nem tudok elozmenyeket visszanezni a telefonon nem bongeszovel mentem fel. Mire jelolni akartam az illetot masnap lett es kozben kileptem. Erre is lehet megoldas? Kszi elore is

2020. febr. 23. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sima képkeresővel sehogy.

A kép linkjében van egy számsor, amit ha bemásolsz a https://www(PONT)facebook(PONT)com/ után akkor kidobja a felhasználó profilját.

Linkelek egy példát, hogy miről van szó:


[link]


A nyíllal jelölt számsort a .com/ után ha bemásolod akkor ki kell dobnia a fb profilt.

PC-n nyisd meg a képet, és elvileg látni fogod a számsort (telefonon nem tudom hogy működik)

2020. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak az a baj telora lett mentve a kép
2020. febr. 23. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha netán- tán lájkoltad a képet, akkor a tevékenységnaplóban megtalálod. Ez elérhető telefonon is a beállításokban.
2020. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rányomsz az I ikonra és leírod kézzel a számot.
2020. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha androidos a telód, töltsd le ezt az alaklmazást, nagyon szuper, én is használom. Letöltés után megnyitod, feltöltöd a képet és kiadja a találatokat, már ha nyilvános volt a kép.

[link]

2020. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nyilvanos. 4 es hova lépjek?

Ment a plusz mindenkinek.

2020. febr. 23. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Megnyitod a képet a telefonon, és a kis i betűre nyomva kiadja a kép információkat. Innen leírod magadnak az adatokat - és bemásolod a facebook keresőbe, ahogy az egyik hozzászóló írta.

2020. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De a facebook kereső nem dob rá ki semmit
2020. febr. 23. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a facebook keresőbe írd be, hanem a chrome/firefox/akármi címsorába.
2020. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy se adott ki semmit
2020. febr. 23. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!