Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mióta újratelepitettem a...

Mióta újratelepitettem a windows 10et egyszer betölt egy oldal egyszer nem, van hogy csak nagyon sokáig tölt. Miért?

Figyelt kérdés
Már nagyon felidegesített. Kikapcsoltam a tűzfalat egy az egybe es ugyanaz. Előre is köszi.

2020. febr. 23. 19:42
 1/6 Mr. V. ***** válasza:

Válts másik böngészőre, netán használj portable változatot és így kiderülhet, hogy maga a rendszer a hibás, vagy valamelyik böngésző... és még telepítened sem kell semmit.


Nem írtad milyen böngészővel van problémád, így konkrét válaszra se számíts! A beépített böngészőnél bármelyik másik jobb (mondjuk a Chrome kémkedik és vírusok által kedveltebb (vírusos pluginek értesítés nélkül tudnak települni), valamint a saját frissítgetéseivel 1-2GB helyet is elfoglal a HDD az ember tudta nélkül), szóval Firefox, Waterfox, Opera böngészők valamelyike javasolt.

2020. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Explorerral kezdtem majd opera. Jelenleg akkor működik rendesen ha kábel helyett wifi stickről fogom a netet. Újra telepítés előtt semmi gond nem volt, bármelyik böngésző, bekapcsolt tűzfal.
2020. febr. 24. 06:35
 3/6 Mr. V. ***** válasza:

Akkor cserélj kábelt, ha wifiről hibátlan!

Vagy egy vezeték szakadt, vagy crosslink kábelt nem kezel rendesen a gép/router és neked pont olyanod lehet.

2020. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a tűzfalat is be szeretném kapcsolni. Az pedig lefogja mind a kettőt
2020. febr. 25. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A kábelt nem a tűzfal fogja "lefogni" de a wifi stiket sem. Nyilván olan dolog nem fog bejönni, amit a tűzfal nem szabadna hogy beengedjen, szóval megnyugodhatsz, tudsz majd phaszbookozni. (Ha mégsem, annál jobb :)
2020. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget megyek is fhaszbukozni
2020. febr. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!