Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Spotifyon tudok fizetni...

Spotifyon tudok fizetni maestro kártyával vagy nem?

Figyelt kérdés
Prémiumot szeretnék spotifyon, minden adatot kitöltök stb (maestro bankkártyám van) de mikor véglegesíteném azt írja nem sikerült, pénz az van rajta, mindent jól adtam meg, úgyhogy szerintem csak az lehet a probléma. Ilyenkor mit tudok tenni? Kellene master card? ti mit tennétek?

2020. febr. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte sehol nem lehet Maestro kártyával fizetni.

[link]

2020. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinald Revoluttal.
2020. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Milyen hosszú tortúra lenne az, ha a maestro kártyát lecserélném master cardra illetve hogy működne az egész folyamat?
2020. febr. 25. 20:18
 4/6 anonim válasza:

Melyik banknál van a számlád?


Csak hogy milyen típusú kártyákra lehet cserélni. Mert egy elektronikus Visa illetve Mastercard sem szokott drágább lenni.

De ha drágább is megéri mint egy olyan kártyát használni ami több helyen nem elfogadott.

2020. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A k&h banknál vagyok és ott van a maestro kártyám
2020. febr. 28. 06:53
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom a K&H-nál lehet-e netbankban, de telebankban biztosan, ha ezért nem akarsz bemenni személyesen igényelni új kártyát.

Visa Electront vagy Mastercard Unembossedet. Nem tudom melyik van a bank kínálatában elektronikus kártyákból.

Ha megjött postán az új, akkor is elég megszüntetni a régit. Ezt már személyesen kell intézni.

2020. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!