Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi internet bekötés, hogyan?

Digi internet bekötés, hogyan?

Figyelt kérdés
Digi internetet szeretnék használni Győrben. Viszont címlistájukban nincs az én címem. Mi a teendő ilyen esetben? volt már valaki ebben a cípőben, esetleg bekötésre került nála az internet? Mit javasoltok? Hogy érhetem el, h elérhető legyen a szolgáltatásuk a lakásban. Köszönöm
2020. febr. 25. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs, akkor nincs, ezzel nem lehet mit tenni.
2020. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség van:


1.) Kivárod, míg odaérnek hozzád (már ha odaérnek).


2.) Kifizeted a hálózatépítés költségeit (néhány millió, esetleg néhány tíz millió forint).


3.) Elengeded a dolgot.

2020. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kell menni egy Digi pontba és kérni egy technikai felmérést. 30 napon belül megmondják, hogy köthető-e vagy sem. Ha ott van a madzag a villanyoszlopon, 99% hogy köthető lesz.
2020. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2020. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem hívtam őket, szerettem volna itt informálódni. Ez lesz a következő lépés. Csak jó lett volna, ha kapok olyan infót, aki már járt így.
2020. febr. 26. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen odavan mindenki a Digiért, ezért az ócska, román cégért. Ezért a cégért, aki bár olcsó hús, de meglehetősen híg is a leve. "Digi! Digi! Digi! Digi!", egyfolytában ezt olvasni, olyanoktól, akiknek egyébként nulla élettapasztalatuk van, meg nulla tapasztalatuk az internetszolgáltatók területén.


Én tizenhat évig voltam a Telekom ügyfele, vagyis több ideig, mint ahány éves itt néhány okostojás hozzászóló. Voltam ügyfele a UPC-nek is, igaz, ott csak netre. Szűk négy éve vagyok a Digi ügyfele. Ennyi idő alatt több problémám volt velük, mint a Telekommal tizenhat év alatt. Pedig vadonatúj, FTTH optika területen élek. Arról nem is beszélve, hogy Magyarországon csődközelben van a Digi, senkinek ne is legyenek illúziói, csődbe is fog menni. Iparági pletykák szerint a Telenor ugrásra készen áll, hogy felvásárolja őket. Nyilván mondjuk ilyen hírek nem jutnak el azokhoz, akik kizárólag a Gyakori Kérdéseket olvassák.

2020. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!