Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy tök idegen ember hogy...

Egy tök idegen ember hogy tudta Facebook-on belikeolni az egyik hírfolyamomon posztolt videómat? Hol lehet beállítani, hogy ezt ne lehessen?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem, hogy egy általam nem ismert ember simán be tudta lájkolni az egyik posztomat pedig elvileg úgy van beállítva a fb profilom, hogy csak az ismerősök láthatják a posztjaimat bizonyos beállítások pedig alapból "csak én"-re van állítva.

Egészen pontosan hol lehet azt beállítani, hogy nem ismerős ember ne tudja like-olni a posztomat? Másnál is láttam pl., hogy csak megosztani lehet, de elég gáz, hogy én eddig nem vettem észre, hogy hülyén van beállítva az adatvédelmi beállításom.



2020. febr. 27. 19:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!