Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore on miért nem nullázód...

Az Ncore on miért nem nullázódnak a torrentek, ha 5 nél nincs seed kötelezettség?

Figyelt kérdés

A kiírás szerint még mindig van olyan hogy 5 nél nincs seed kötelezettség, mégsem nullázódik egy ideje, hanem ha mondjuk 3at nem töltök vissza, akkor az a 3 átmegy a következő hónapra, mintha mi se történt volna, ottmarad.


Ezer pont volt egy meghívó


Most csak prémium alatt lehet meghívni 3000 pontért.


Ez az újítás megint valami trükk, hogy jobban menjen a prémium, vagy nálatok nem ilyen, kedves felhasználó rangúak?



#letöltés #seed #nCore #Torrent #seed kötelezett torrentek
2020. febr. 29. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit’n’run-ok száma). A hónap végén, minden 14 napnál régebben letöltött torrent, törlődik az aktivitás menüből.
2020. febr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem törlődik, ezt mondom.
2020. febr. 29. 11:44
 3/7 A kérdező kommentje:

Visszatöltök mindent, 3 at nem töltöttem vissza, de 5 öt nem is kellett eddig, mert törlődtek minden hó végén az aktikitási listából.(még ma is ez van kiirva hogy ennyinél nincs seed kötelezettség)


Mostanába NEM törlődnek, hanem ÁTMENNEK a következő, és azt követő hónapra hogy kigyűljön a figyelmeztetés.


Bocsánat ha nem voltam egyértelmű elsőre!

2020. febr. 29. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

De akkor is megmarad, ha mondjuk március 1-jén töltöd le azt a 3-at, és ugyanúgy megmarad áprilisban is, vagy mondjuk letöltötted március 20-án és úgy marad meg? Mert a 2. az normális, annak május elsején kell eltűnni.


A meghívó prémiummal tényleg 3000 pont, de elvileg nem prémiummal is lehet küldeni 5000 pontért (bár ezt csak hallottam, próbálni még nem próbáltam)

:)

2020. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahan, értem!

Akkor lehet én emlékeztem szosszul, de most igen, a február 20 asok ott vannak kb, meg 25..


Végülis akkor meddig vannak bent?


A torrent indításától 30 nap?


Mert régen hó végén tisztázódott minden, ha jól emlékszem..


Köszi! :)

2020. márc. 1. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg úgy van, hogy minimumr 2, max 6 heted van teljesíteni a 48 óra seedkötelezettséget ( vagy 1-es arányig töltöd vissza), vagyis ha a hónap első 14 napján töltöd le a torrentet, akkor az adott hónap végéig kell teljesítened (ez a 2 hét), ha adott hónap 14. napja után töltöd le, akkor átcsúszik a következő hónapba, és 6 heted van rá.

Pl. letöltesz valamit március 10-én, azt március végéig kell visszatölteni/teljesíteni a 48 órát. Ha március 23-án töltesz le valamit, arra már nem lenne minimum 2 heted, ezért azt április végéig kell:)

2020. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. márc. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!