Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megoldani?

Ghost official kérdése:

Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki nem emlékszik a régi facebook fiókjának a jelszavára. Annyi gáz van még hogy az e-mail címre se emlékszik. Hogy tudná visszaszerezni a régi fiókját?

2020. márc. 2. 07:57
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Sehogy. Aki ennyire feledékeny, inkább dokihoz menjen.


Amúgy ha több mailcíme van és nem törölgette a leveleit, miért nem nézi át pl. a regisztrációs visszaigazolást, hogy melyikben van?


Ha megadott telszámot, elvileg azzal is több az esély a belépésre.

2020. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez inkább csak kétségbeesett próbálkozás egy 15 évestől, aki lopni akarja más fbját :D szép próbálkozás haver
2020. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egy 15 éves próbálkozása.. nem kéne mindjárt ilyeneket írni speciál engem nem érdekel más fbje csak a barátom megkért rá hogy írjam ki ide talán kapok valami értelmes választ és nem lenézően kezelnek. De hát az emberiség már csak ilyen ha segítséget kérsz akkor inkább belédrugnak minthogy segítenénk... Köszönöm eme gyönyörű segítségedet ;)
2020. márc. 2. 10:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!