Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger kapcsolatot hogyan...

Messenger kapcsolatot hogyan tudom törölni/eltávolítani?

Figyelt kérdés

Tehát a messengerbe be lépve látom az aktivitást olyan személynek is aki pl hírdetés céljából írt rám vagy olyan akire nem vagyok kíváncsi hogy ott zölden villog...

tehát arra vagyok kíváncsi, lehetséges-e törölni embereket messengerből ?



2020. márc. 5. 12:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt próbáld ki h letiltod egy időre, és feloldod a tiltást. Van akinél úgy is működik h egyből feloldja, de van hogy érdemes pár napot várni. Viszont van olyan is h még így sem működik...
2020. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 5. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mert Zuckeberg jól elintézte: Facebook van Messengerrel, de Messenger nincs Facebook nélkül. Tehát aki egyszer a Facebook Messengerbe bekerül, onnan a Facebook regizés törlése után sem kerülhet ki.
2020. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ha letiltja, és aztán feloldja a tiltást az az estek több mint 90 %-ánál megoldja ezt, és eltűnik örökre (persze ha nem ír újból a másik fél). Viszont van akinél úgy is működik hogy azonnal feloldja, de van akinek csak úgy ha több hétre letiltva hagyja..

Persze van tényleg olyan is amikor nem működik. Ilyet is láttam már...

2020. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha letiltva hagyja akk tutira eltűnik :)
2020. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem működik ha messengeren belül tiltom

Rá kell keresni facen ugy ok

2020. márc. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!