Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-mobile -os internetem van,...

T-mobile -os internetem van, viszont egyik vége a vezetéknek nincs bekötve, ellenben mégis van internet ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A lakásban egy a t-mobile által hozott wifi-vagy modem van nemtudom minek nevezzem (fehér szinű ZTE). Ennek van egy tápkábele és egy vezeték (utp) ami egy kis fehér dobozkából jön. Abba a dobozkába a padlásrol jön egy árnyékolt 4 eres vékony merev vezeték ami viszont odafent nincs bekötve semmibe és mégis van internet. (nekem ez nem probléma csak kíváncsi vagyok ez mégis hogy működik).Biztos hogy jó kábelt néztem nem lehet összetéveszteni és csak ez az egy van.

2020. márc. 7. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos hogy nem jó kábelt néztél. Valószínűleg a falban vagy valahol leágazik. Olyan nincs, hogy a semmiből jön a jel.
2020. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

T-mobile..? azaz 4G?


A mobiltelefon is vezetéken megy szerinted? :DD

2020. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fehér szinű ZTE az elosztó (router). A vezeték a falban jöhet, a házba pedig a padláson át. Nekem IPTV-m is van, az scart kábellel van összekötve a tv-vel és a modemmel. Tehát minden kábel a ZTE elosztóba vezet. És van egy kis fehér dobozka az eresz alatt, amibe bele van kötve az oszlopról érkező kábel. (De nemsokára optikaira cserélik).
2020. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!