Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok mondani az IncrediMail-...

Tudtok mondani az IncrediMail-hoz hasonló levelezőprogramot?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy tűnik, hogy március 20-tól már nem lesz támogatás, vagy nem is lehet majd rendesen használni a programot. Nem egyértelmű az üzenet amit minden indításkor megnyit a program.

Alapban hasonló mint az outlook, de pl a nemkívánatos leveleket úgy vissza tudja dobni a címzetnek mintha az a levelezőszerver küldené, olyan szöveggel, hogy ez nem létező e-mail cím.



2020. márc. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Thunderbird ( [link] ):

* teljesen ingyenes

* multiplatform (Windows/Linux/MacOSX)

* nyílt forrású (elérhető - [link] - az a forráskód, amiben a szoftvert írták)

* kiegészítőkkel bővíthető: [link]

* nem telepít olyan böngészősávot, mint az inkriminált IncrediMail: [link]

2020. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Úgy érted, hogy ugyanolyan hulladék vackot akarsz, mint az Incredimail? Nem olyat nem tudok mondani.

Viszont az előbbem említett Thunderbird-öt tudom ajánlani. Gyors, testre szabható, millió kiegészítője van és aktívan fejlesztik.

2020. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is most kísérletezek. Próbálkoztam a Windows 10 saját levelező kliensével, a The Bat Pro-val, a Gmail Notifier Pro-val és az eM Client-tel.

Vannak (egy bizonyos Fórum tagjai), akiknél a Win 10 saját levelező kliense kifogástalanul működik, nálam egyetlen - Im-ben tökéletesen működő - fiókomat sem tudta integrálni.

Vannak, akik a The Bat Pro-ra esküsznek, nálam azt sem sikerült beüzemelni.

Szintén vannak, akiknél a Gmail Notifier Pro kifogástalanul működik, nálam az se szuperált.

Viszont pár napja már tökéletesen működik a Mozilla Thunderbird és az eM Client. Mind a kettő ingyenes és magyar nyelvűek.

Tehát jelenleg párhuzamosan működik az IncrediMail, a Mozilla Thunderbird és az eM Client. Nem tudom, hogy a két utóbbi közül melyiket fogom választani, az is lehet, hogy megtartom mind a kettőt.

2020. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a Thunderbird-öt. Egy hulladék! Amikor nagynehezen feltettem rá egy új nézetet, mert rengetegnél azt írta, hogy nem támogatott, onnantól szó szerint szét is esett a program a képernyőn.

Törlés, újratelepítés meg nem változtat semmit, még ha közben a ccleanerrel megpróbálom is kitakarítani a maradékot.

2020. ápr. 3. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 válaszoló vagyok. Maradtam az IncrediMail-nél. Továbbra is megbízhatóan működik.
2020. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálam is működik, de kicsit idegesítő, hogy mindig feldobja az ablakot, mert megszűnt a cég.

Csökkentett módban helyre tudtam állítani a Thunderbird-öt, de nagyon hiányolom belőle a levélszemét szűrést, ami az icredimailban jól működött, meg, hogy vissza is lehetett vele dobni a kéretlen leveleket a feladónak,névtelenül, hibaüzenettel, mintha azt a levelező szerver küldte volna.

2020. ápr. 6. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam semmiféle ablakot nem dobál fel, ugyanúgy működik, mint március 20 előtt.
2020. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!