Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg igaz, hogy a Facebook...

Tényleg igaz, hogy a Facebook akkor kínálgatja nekem ismerősnek az illetőt, ha megnézte a profilom?

Figyelt kérdés

Néha egy-egy üzenet meg szokott jelenni nekem, hogy "Van egy új ismerősnek ajánlásod". Eddig nem gondoltam, hogy ez összefügg a profillátogatással, de pl. édesanyám mesélte, hogy múltkor - miután hazajött időpont foglalásról - pont azt a nőt dobta ki neki ajánlandó ismerősnek, akivel összevitatkozott a kórházban az időpont miatt. És azt mondta, hogy tuti utána megnézte az adatlapját és azért jelent meg ismerős ajánlásként, mert ilyen véletlenek nem létezhetnek.

Ezzel csak az a gáz, hogy én rendszeresen szoktam csekkolni egy csaj adatlapját. Akkor lehetséges, hogy mindig kidobja neki a nevem? Mert ha igen, akkor elég tré a Facebook és az algoritmusa. Ha tényleg így működik, akkor hogy lehet ezt a problémát orvosolni annak érdekében, hogy anonimként tudjak böngészni?



2020. márc. 11. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így működik, szóval chill.
2020. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy loturot. Nem igaz.
2020. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is ugyan olyan konteó, mint az hogy lehallgatja az embereket a fészbúk.
2020. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb kepzelem el,hogy helyimformacio alapjan mindket telefon azonos ideig volt ugyanazon a helyen, azert dobta fel..
2020. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!