Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az idővonalamon lévő dolgokat...

Az idővonalamon lévő dolgokat hogy tudom kitörölni?

Figyelt kérdés
Profilképet, ill borítóképet változtattam és ez megjelenik az idővonalamon. Próbáltam kitörölni, hogy ne jelenjen meg, de nem ajánlja fel a törlést. Mit rontok el?

2020. márc. 12. 00:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy Facebookon.
2020. márc. 12. 00:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene engedni. Vagy ha másnem állítsd privátra a láthatóságot.
2020. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törölni nem lehet, csak elrejteni, akkor csak te fogod látni.
2020. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek rakd fel a borítóképet és a profilképed úgy hogy az van beállítva az adatlapodon, hogy minden megosztott dolgot csak te láthass, vagyis privát legyen. Ha feltetted a képeket, utána beállíthatod azt profilképnek. A profilkép nyilvános lesz, de maga a feltöltött kép meg privát, vagyis törölni fogod tudni az oldaladról, miközben a prof és a borítókép a helyén marad. Ráadásul nem dobja fel más idővonalán sem, hogy te lecserélted a képeid. Csak akkor látják, ha rákeresnek a profilodra.
2020. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!