Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera böngészőben hogyan...

Opera böngészőben hogyan lehet kiiktatni az automatikus oldalfrissítést?

Figyelt kérdés
Próbálnám a hvg kommentjeit olvasni de baromi idegesítő módon állandóan frissíti magát az oldal és kereshetem vissza a kommentfolyamon amit legutóbb olvastam. Operáról nem szeretnék Chrome-ra váltani mert amikor utoljára használtam baromi lassú volt, de sztem azon is frissíti magát. Hogy lehet ezt kiiktatni?

2020. márc. 17. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen jó. Töröld az előzményeket, kiegészítőket, és telepítsd újra az operát
2020. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, csak engem Avast Browser kapcsán. :D
2020. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ez gyárilag így van beállítva sajnos, hogy frissít, tehát például, ha moderálnak egy kérdést a Modik, tehát eltűnik, de én mondjuk elmentem kicsit a géptől, meg el is kattintottam másfele, és érdekeltek volna mondjuk a válaszok, akkor nem marad ott, és nem ha én frissítek, akkor tűnik el az az adott kérdés sajnos, hanem így magától önkényesen frissítget a böngésző sajnos. :S És már kerestem amúgy, hogy hol lehet ezt kikapcsolni, egyszer láttam valami hasonlót, és később állítottam át valamit, mert később már csak azt sikeredett megtalálnom, ami meg az, hogy ha egy oldalon van egy videó, akkor azt automatikusan elindítja. De már sikerült azt ott legalább visszaállítanom, hogy ha már elindítja, akkor legalább hang nélkül indítsa el. De szóval találok egyszer valamit, és azt utána soha többé nem találom meg azt a beállítást; mindig másokat találok helyette; ami néha jól jön, néha nem. :S
2020. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!