Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy szedhető le a vízjel...

Hogy szedhető le a vízjel tiktok videókról?

Figyelt kérdés

A video Downloader by Avalon nekem nem szedi le automatikus kell legyen

Igy ha elmentek videót

Ott virít a tulaj neve



2020. márc. 18. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Tomi mosóporral... ;DD
2020. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod vele? Azért van rajta, mert az ő tulajdona és szellemi terméke. Engedély nélkül eleve nem is használhatod fel.
2020. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A tiktokon tudtommal nincs ilyen. Egymás videóit használják fel, duettet is lehet készíteni.

Amugy egy olyan videoreszletre van szükségem vízjel nélkül ami egyfajta neme. De olyan szögben úgy megvagva csak tiktokon láttam használni.

Es így csak onnan tudom menteni de ott a vizjel

És nem vagyok nagy számteches, nem értem többiek honnan szedik le vízjel nélkül stb

2020. márc. 18. 12:32
 4/14 anonim ***** válasza:
'tiktok' 'watermark'... a következő lépés szerintem adja magát.
2020. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hiába, de nem.

Leszedem azt az alkalmazást és nem szedi le egyiknél sem

Más pedig csak rá satiroz a vizjelre és szetmossa a képet nagyon feltűnő...

2020. márc. 18. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, egy egysávos videóból akarsz kivenni valamit, ami a kép része? Az biza nem fog menni.
2020. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia

Pedig rengeteg lementett videó van onnan vízjel nélkül

Ráadásul a tiktokrol írt a webshark és abba a cikkbe ajánlja azt az alkalmazást ami leszedi a vízjelet amit fent írtam az Avalontól ami nekem eddig egy videóból se szedte le a vízjelet

2020. márc. 19. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Arról még nem hallottál, hogy nem szabad mindent készpénznek venni, amit az interneten olvasol?

Olyan program nincsen, ami 2 kattintással eltünteti egy videóról a vízjelet. Azt rendereléskor beleégették a filmbe. Természetesen van rá mód, hogy eltüntesd a vízjelet, de az hosszadalmas eljárás. Letöltesz mondjuk egy egyperces filmet. Ha 30 kocka másodpercenként, akkor az összesen 1800 kocka. Minden kockát átkonvertálsz valamilyen grafikus formátumba (pl jpg). Ezután egy képszerkesztőben a klónozó eszközzel eltünteted a vízjelet kockánként. Ha végeztél mind az 1800 kockával ismét lerendereled a képeket filmmé. Az eredmény egy vízjelmentes film lesz. Néhány hét alatt meg is vagy vele.

2020. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből flegmázni. Segítséget kértem elvileg arra való az oldal..

Meglehet, hogy nehezebb de egy folyóirat miért állítania valótlant, ahol híreket közölnek..

Valahogy az is gyanús h tiktokon annyivideot nem osztananak meg ha mindnek maga kell szerkeszteni, valahogy csak letoltik. Ugyanazt a másiktól aki a videójába belevagta.

2020. márc. 19. 11:51
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Az oldal nem arra való hogy jogvédett tartalom módosításában segédkezzünk te nagyonnemokos.
2020. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!