Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon egy személy, aki...

Facebookon egy személy, aki nem az ismerősöm viccesen reagált az egyik képemre. Ezt hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés
Mert elég rosszul esik, hogy ott van. De ha letiltom attól csak én nem látom, más igen. Jelenteni lehet valahogy?
2020. márc. 20. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tiltod akkor feltehetőleg a képedre sem tudna reagálni. Tehát a mostani reakció is elfog tűnni. Legalábbis szerintem.
2020. márc. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az ismerősöd, akkor nem is láthatná a képeidet elvileg, persze csak akkor ha úgy állítottad be a megosztást. Nézd meg, hogy hogy osztottad be a képet, és állítsd be úgy hogy csak az ismerőseid láthassák amit megosztasz.
2020. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az élet komoly problémái.
2020. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilvános a profilképem, és az is marad, és mint mondtam, már megpróbáltam azt, hogy letiltottam, de attól más még ugyanúgy látta :( valaki segítsen, légyszíves!
2020. márc. 20. 10:26
 5/6 anonim válasza:
Lépj túl rajta
2020. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig rosszul esik?
2020. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!