Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan használjam az HBO Go...

Hogyan használjam az HBO Go ingyenes próbaidejét, ha nincs dombornyomott bankkártyánk?

Figyelt kérdés
Az ügyfélszolgálatnál azt mondták, az kell hozzá. De mindenki más ki van zárva a lehetőségből?
2020. márc. 20. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az kell hozzá, akkor igen, mindenki más. Bár nehezen hiszem el, hogy nincs dombornyomott bankkártyád.
2020. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj dombornyomottnak lennie, ha nem kizárólag elektronikus kártya (pl Maestro, Visa Electron), akkor használhatod. Én simán fizettem nem dombor MasterCarddal WoW előfizetést úgy 10 éve.
2020. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húúh.. Én vagy 20 éve fizettem utoljára dombornyomott kártyával, de már akkor is nagyon retro dolognak számított, morgott is érte a pénztáros mert elő kellett szednie a porosodó mechanikus kártyaleolvasót, papírt tölteni bele meg tintát, aztán rájönni hogy is kell nyomatot csinálni vele..

Nem hiszem hogy ma még használatban vannak..

2020. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 az USÁban van még használatban. Ott a chipkártya is mostanában terjed, eddig a mágnescsíkot használták, amivel én utoljára talán 2011-ben fizettem. Ezért gyártanak még dombornyomott, illetve mágnescsíkos kártyákat, hogy aki oda megy tudja használni, illetve az európai terminálokon is azért van a mai napig mágneses olvasó, hogy az amerikai kártyákat is elfogadják.
2020. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: A dombornyomás csak akkor kell ha nincs se villany se internetkapcsolat.

Lehet hogy az HBO ügyfélszolgálatán nincs ilyesmi és gyertyával világítanak.. :)


Nyilván a mágnessáv és a csip is elektronikus.

2020. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!