Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ajánlana Wifi erősítőt?

Bicsibi kérdése:

Valaki ajánlana Wifi erősítőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Wifi erősítőt szeretnék venni. Valami középkategóriás kellene ami árban is jó és normálisan működik. Tudnátok nekem ajánlani?

2020. márc. 23. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Egy Access Point kell neked, amit vezetékkel a routerre kötsz. Ez az egyetlen stabil megoldás.
2020. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Otthoni felhasználásra teljesen elég egy ilyen

[link]

De ha bemész valami számtech boltba ott is tudnak adni ehhez hasonlót. Nekem is ilyen van itthon, meg vagyok vele elégedve. Amit kell azt tudja.

Konnektorba bedugod egy olyan helyen ahol még stabil jel van, majd összekonfigurálod. Akár tudsz neki más nevet és jelszót is adni. Nem bonyolult, érthető leírás van hozzá.

Meg nem is drága szerintem, de nyílt terepen egy ilyen 100-150 méter távból mèg fogta a jelet és viszonylag gyorsan betöltöttek még úgy is oldalak.

2020. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!