Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet törölni az...

Hogyan lehet törölni az összes előzményt?

Figyelt kérdés
az a helyzet h én elvileg mindig kitörlöm az előzményeket.csakhogy tegnap a párom azzal fogadott h tudja milyen oldalakon nézelődök és hogy mit bla bla szóval mindent.hol kell törölni minden előzményt,egyszóval mindent!!
2010. júl. 26. 08:02
 1/8 anonim válasza:
78%
Attól függ milyen böngészőt használsz :)
2010. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mozilla
2010. júl. 26. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Eszközök-->előzmények törlése-->minden

Legközelebb ha netezel akkor nyomj ctrl+p és akkor nem jegyez meg semmit.

2010. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez7 eddig szép és jó.mind megcsinálom minden nap,csakhogy valamit akkor is megnéz mert tudja miket nézek meg.elmondta.a sz.gép c-n valami mappából nem kell vmit törölni?
2010. júl. 26. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyisd le a részleteket, és ott is jelölj ki mindent.
2010. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de én ezeket már megcsináltam....:(mindig megcsinálom.azt mondta tegnap h ha akarja akkor 2 évre visszamenőleg megtudja nézni mégha töröltem is.és ezt onnan tudom h tényleg mondott olyan oldalakat ahol x ideje nem mentem fel de voltam ott de töröltem..
2010. júl. 26. 09:53
 7/8 Oberle Gábor ***** válasza:

Két dolog lehetséges: vagy kémprogramot rakott fel a gépre (akár külső segítséggel is) már rég, a tudtod nélkül vagy a regisztrációs adatbázisban néz utána a megtekintett oldalaknak, mert ott akkor is megmaradnak, ha törlöd a böngészési előzményeket.

Bármelyik is van, vagy van segítsége vagy elég jól tájékozott szoftveresen!... :)

2010. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor valami kémprogi lesz...köszi a segítséget.
2010. júl. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!