Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyha átparkoltattam a...

Hogyha átparkoltattam a domainem, miért nem firssül fel az oldal tartalma?

Figyelt kérdés

Bérlek weboldalt egy webhostnál. Már eleve volt egy .com-os domainem egy évre ezért átparkoltattam ide.

Megváltoztattam az oldalam tartalmát, de nem történt változás a Parkolt domainen.

Tehát ha rámegyek, hogy WEBLAPOM.com, akkor a régi html és css jön be, viszont hogyha a WEBLAPOM.webhostalapcime.asd, akkor az jön be, amit már átállítottam.

Ez miért van?


2020. márc. 26. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondhatnám úgy is töviden, hogy az átparkolt domainen a régi tartalommal rendelkező oldalt hozza be, a host által kiállított subdomainen pedig az újat.
2020. márc. 26. 14:48
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, hogy csak a CSS fájlt hagyja figyelmen kívül.

Hogyha törlöm a CSS fájlt a szerverről, akkor a wbhost által nyújtott címen eltűnik az oldal formázása, de az irányított domainen nem.

Ha a HTML-t szerkesztem, az működik.

2020. márc. 26. 14:57
 3/3 A kérdező kommentje:

átneveztem a css-t style2.css-re és átírtam a linket is a html-ben, így megváltozott.

Ha vissza írom a link-et html-ben style.css-re, akkor a linkelt domainen vissza áll a régi css-re, de az a fájl már nincs is fent a szerveren....

Olyan mintha a css beragadt volna az oldalba a parkolt domainen.

2020. márc. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!