Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mi ez a facebookon mostanában?

A napokban látom, hogy sok ismerősöm csak ennyit ír ki egy posztnál, hogy "a kihívást elfogadom" és felrak valami ős régi képet magáról.

Ez micsoda pontosan? Senki nem írja le, hogy miről van szó, csak ennyit írnak.

márc. 26. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
Egy kihívás, h régi képet kell feltenni magadról :) ennyi az egész

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 18:02 Privát üzenet
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Csak a szokásos egy bolond ezret csinál. Ezelőtt 30 évvel még offline ment az "add tovább, mert hülye maradsz" játék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 18:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilván tudom, hogy mi az a kihívás, ennyire nem vagyok sík. Csak nem értettem, hogy mik ezek a képek és mik a szabályok. Ehhez meg kell hínia valakinek, vagy önként spontán is pakolhatok fel magamról képeket a kihívás keretében? Mennyire kell réginek lennie a képnek? 5-10 évvel ezelőtti már megfelel?

Köszönöm.

# 3/3Időpont márc. 26. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon hol találom olyannak az üzenetét aki nincs az ismerőseim közt? Nincs se a megjelenítés messengerben, se a mostanában, se a engedélykérésekben. Viszont ha rámegyek a...
Mostanában miért kérdez mindenki Facebookon?
Mostanában elég sokszor feltünik a facebookon. Mit tudok csinálni ez ellen? TARTÓSAN!
Facebookon két oldalam van. Egy magánszemély és egy üzleti. Az üzleti oldalon az időzített bejegyzések mostanában egy hiba folytán nem jelennek meg. Nem tudok mostanában profilt...
Facebookon hogy látom az ismerőseim bejegytéseit, meg azt, ha lájkolnak valamit? Nem látom mostanában a hírfolyamomban és sehol sem.
Hogy tudom megjeleníteni a mostanában történt funkciót facebookon?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!