Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok olyan netes felületek...

Tudnátok olyan netes felületeket, oldalakat ajánlani, olyan online lehetőséget, ahol anonym közzétehetném az alábbi irományaim?

Figyelt kérdés

Nos, ezek megtörtént különféle események (elsősorban romantikus jellegűek) lennének, valamint misztikusabb történetek és különféle álmok, emlékek.

Illetve későbbiekben, miután ezeket leírtam (higy meglegyen az időrend), ezután amolyan napló féleként használnám.

Tehát amit írni akarok, összességében kissé terjedelmes és szeretném, ha az oldalon témákra tudnám bontani és nem "ömlesztve" jelenne meg, hanem átlátható lenne. Tehát nem könyv jellegű írás. Inkább ablakok, topikok kellenének, ami saját, de bárki hozzászolhat. Mint mondtam, anonymra szeretném.

Ez az egész valaki számára lenne létrehozva (ez nem fontos, csak megjegyeztem), de hozzászolhat bárki, aki olvassa.

Csak azt nem tudom eldönteni, írjam ezt az egészet egy már létező fórumra? (Ismerek olyan fórumot, ahol lehetne saját helye a történeteimnek, de ha akarom, hozzászólnak, ha nem akarom, akkor nem. De ez elsősorban ezos oldal).

Gondoltam blogra, de ahhoz nem értek, esetleg saját honlapra, de ahhoz viszont hiába van sok írni valóm, saját oldalhoz talán kevés .És másik, hogy a sajét oldalt vagy blogot esetleg szét trollkodhatják, amit nem szeretnék. Az említett ezos oldalt ismerem, az trollmentes.

A könyvírás az utolsó lehetőség. De ahhoz is ajánlhatnátok lehetőséget! Köszönöm.


2020. márc. 30. 18:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg Facebookon létre lehetne hozni valami ehhez valót? De úgy, hogy szintén ne legyen publikus, hogy ki az író.
2020. márc. 30. 19:05
 2/2 anonim ***** válasza:

A bloghoz nem kell érteni. Indítasz egyet mondjuk a Bloggeren, kiválasztasz néhány kategória címkét (pl. történetek, álmok, emlékek), és mindegyik posztot felcímkézed a megfelelő címkével.

De ha ezt is túl bonyolultnak találod, akkor ott a write.as

2020. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!