Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik az indavideo?

Hogy működik az indavideo?

Figyelt kérdés
felmek indavideora beírom pl h szex és kiHOz 2000 találaTOT A NARUTORA... de ha narutot írom be pl naruto 1. rész kihozza mind a 2000000 részét csak azt nem amelyiket én keresem... hogy lehet ekkora szar... egyébként több böngészővel és több gépen is próbáltam... egyszerűen hülye vagyok hozzá nemtudok indán semmitsem megtalálni valaki elmagyarázná??? mert tisztára agyfaszt kapok tőle
2010. júl. 26. 15:04
 1/9 anonim válasza:
akkor esetleg próbálj meg más oldalon sex videokat nézni.
2010. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül mást sem tudunk nézni. ..
2010. júl. 26. 15:12
 3/9 A kérdező kommentje:
narutot akartam amúgy csak mivel szex témakör..XD
2010. júl. 26. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
te nem vagy normalis... egyebkent irj be tobb kulcsszot. tobb bongeszo meg tobb gep nem rohadt mindegy? nem mindegy, honnan nezed az rtl klubot? a musor ugyanaz lesz rajta. mindegy, honnan nyitod meg, amig ugyanazt irod be es ugyanazok a videok vannak fent, ugyanaz fog kijonni... idiota...
2010. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt mikor más sorrendben jött ki és nem ugyanazok a videók..de mit kötekeszel nem ezt volt a kérdés:D
2010. júl. 26. 15:17
 6/9 A kérdező kommentje:
ammeg minden ien szar magyar video szerveren szarul müködik a kereső... nem értem mások hogy birják moovie.hu-n se lehet keresni... prince of persiára kihoz 5600 találatot... és valahol a közepén vana film a sok találatból.. indavideo.. régen a videopalyer... a magyarok mért nem tudnak honlapot szerkeszteni?? mitn a youtube pl :/ a fa sz kivan velünk
2010. júl. 26. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
ird be a google-ba, hogy: naruto site:indavideo.hu vagy bármit a naruto helyére. Más szar-keresős oldalakon is lehet ezt a módszert használni
2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
wooow köszi:D
2010. júl. 26. 15:28
 9/9 anonim válasza:
Az indavideó tényleg egy szar.
2013. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!