Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal egyenleg feltöltése...

Paypal egyenleg feltöltése hogyan? Több lenn

Figyelt kérdés
Szóval nyitottam tegnap egy paypal számlát magamnak, és az a abaj, hogy mivel szlovákiában élek, ezért átállította az egészet szlovákra, igy már annyira nem értem, de addig eljutottam hogy regisztráltam, és mind az emailt, mind a telefonszámomat visszaigazoltam, és hozzárendeltem a maestro kártyám. a kérdés, hogy tehetek a paypalra pénzt a kártyáról? remélem nem kell a bankomtól igazolás vagy bemenni papírért vagy mittudomén... kb 100 eurót akarnák rátenni

2020. ápr. 7. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. A nyelv átállítható:

[link]

akár magyarra is:

[link]


2. A bank- vagy hitelkártyádat össze kell kötni a Paypal-fiókoddal, amit úgy ellenőriz, hogy próbaterhelést (pár dollár) ad a kártyádon keresztül a számládra, amit vissza is utal - a terhelésnél a tranzakció közleményében szerepelni fog egy kód - azt kell megadni a kártya megerősítésénél.


Bővebben - egy régebbi leírás:

[link]

illetve a hivatalos oldalon:

[link]

2020. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! tehát ha megérkezik az utalás, és beirom a kódot, a kártya el lesz ismerve, és tehetem a paypalra a pénzt? vagy kell még bankkal konzultálni vagy adatokat megadni?
2020. ápr. 7. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell utána paypalra rakni pénzt, az ellenőrzés után a PayPal a későbbi tranzakciók során automatikusan megterheli a kártyát.
2020. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pedig ki van irva hogy paypal balance 0 euro. akk ez mi? amit te irtál csak annyi, hogy a kártyárol fizetek a paypalon keresztül?
2020. ápr. 7. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

"kártya el lesz ismerve, és tehetem a paypalra a pénzt?"

Fizetés esetén nem kell a pénzt a Paypalra tenni - amikor fizetsz, a Paypal terheli a bank-/hitelkártyádat, majd úgy utalja tovább a másik fél Paypal-számlájára.


"pedig ki van irva hogy paypal balance 0 euro. akk ez mi?"

Az az az egyenleg, ami a Paypal-számládra érkezik (szóval ha te adsz el terméket, vagy nyújtasz szolgáltatást, akkor a Paypal-fiókodat megadva juttathatnak rá pénzt).


De a saját bankszámládról is vihetsz át pénzt a Paypal-számládra:

[link]

2020. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én paypalon keresztül akarok fizetni termékért (online játék), tehát igy a kártyáról vonja le a pénzt a paypalon keresztül?
2020. ápr. 7. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van.
2020. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és számit hogy a kártyán engedélyezve-e van az internetbanking? mert mikor tavaly csináltattam a postabank-nál, ott kérdezték, hogy akarom-e aktiválni az internetbankingot, akkor nemet mondtam
2020. ápr. 7. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
NetBank nem kell, internetes vásárlás engedélyezése igen (legtöbb esetben ez működik)
2020. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát remélem engedélyezve van, mert amit meg akarok vásárolni kb 1 héten belül lejár rá az akció
2020. ápr. 7. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!