Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogyan lehetséges, hogy az...

Az hogyan lehetséges, hogy az oldal szerint 70%-ban hasznosan értékelek válaszokat, holott ha értékelek, én mindig csak zöldet adok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hülye válaszra adsz zöldet, az nem hasznos.
2020. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezt ki dönti el, hogy melyik válasz hülye?
2020. ápr. 10. 13:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A többi válaszoló. Nem egyedül értékelsz válaszokat. Ha felértékelsz valamit, ami mindenki más szerint hülyeség, akkor ezt kapod.
2020. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
igen nem azt szamlalja amit gondolsz hanem hogy a "tobbseggel" ertekeltel e te is
2020. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egy válaszodnál 10 kézre kattintó közül 7 kattint a zöld kézre, és 3 a kékre, az adott válaszod 70%-os lesz, az ilyenek átlagából jön össze a tényleges százalék. Szóval csak reménykedhetsz benne, hogy sok embertől kapsz zöld kezet cserébe amiért Te is serényen adogatod. A legtöbben szerintem egyáltalán nem foglalkoznak ezzel, nekem is alig adnak, sokszor meg sem köszönik a választ...
2020. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érthető már. Azt gondoltam, hogy ez a százalékos arány az általam értékelt kérdések alapján. Engem sem különösen érdekel, attól még fogok zöldet adni, ha véletlenül a többség nem ért vele egyet.
2020. ápr. 10. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Most az általam értékelt kérdésekről volt szó, nem pedig fordítva.:) Amúgy nem akkor lesz 70%-os, ha 7 zöld mellé 3 pirosat kapok?
2020. ápr. 10. 16:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk ez szerintem hülyeség. Nem biztos, hogy a kérdező számára nem hasznos egy válasz, attól, ha a többség leértékeli. Ha egyetértek vele, ennek még nem kellene magának értetődőnek lennie, hogy nem hasznos az értékelésem. Nem tudom érthető-e?:D Lehetne egy olyan statisztika is, hogy magadhoz képest hogyan értékeled a kérdéseket. Tehát ahogy alapból értelmeztem.
2020. ápr. 10. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Lehet, hogy nem voltam teljesen pontos, mindenesetre ezt érdemes elolvasni. Erről sajnos nincs szó benne.

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2020. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

*hogyan értékeled a kérdésekre adott válaszokat.


Utolsó, köszönöm, ha lesz időm átolvasom.:)

2020. ápr. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!