Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van szolgáltatás ami nagyon...

Van szolgáltatás ami nagyon gyakran figyeli mikor jár le egy domain, és ha elérhető, azonnal lecsap rá és beregisztrálja?

Figyelt kérdés
Volt egy igen-igen népszerű oldal aminek a tulajdonosa eltűnt. Én ott moderátor voltam, de ez lényegtelen. A domain szépen lassan lejárt pár hónapon belül, majd valaki hamarabb lecsapott rá mint én. Most egy wp megy rajta, de teljesen üres az oldal, gyanítom hogy mostanában fog lejárni, és remélem meghosszabbítva sem lesz. Szeretném az oldalt így évek után újra kezdeni, csak picit tartok tőle hogy más is, ezért érdekelne, van-e ilyen szolgáltatás, ami akár percenként ránéz hogy elérhető-e és ha igen, akkor Bumm, le is csap rá?
2020. ápr. 13. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy domain regisztrátort kell megkérni, hogy van-e ilyen szolgáltatásuk. Alapesetben (legalábbis a .hu domaineknél) a regisztráció egy procedúra, nem azonnali dolog, így te magad ezt nem tudod megcsinalni. De a regisztrátor megteheti, aztán átadja neked némi pénzért.
2020. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rackhost.hu-nál van, domain elkapónak hívják: [link]
2020. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm
2020. ápr. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!