Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ma kaptam egy...

Facebookon ma kaptam egy olyan üzetetet, hogy "X. Y. visszaigazolta, hogy ismer téged". De ez hogyan lehetséges, ha én őt nem is jelöltem ismerősnek?

Figyelt kérdés

az illető egy közéleti ember, szoktam olvasgatni és lájkolni a posztjait, régebben kommenteltem is, de már régóta nem.

korábban nem kaptam tőle se bejelölést, se semmit.


most meg látom, amit a kérdésben kiírtam, és tényleg ott van az ismerőseim között.


mivel nem telefonról gépezek, hanem rendes asztali gépről, még az sem lehet, h. valamit félrenyomtam, és véletlenül bejelöltem.


ezt vajon az illető maga küldte, vagy a Facebook beállítás? tehát emögött az ő döntése van, hogy ismerősök lettünk, vagy gépi parancs?



2020. ápr. 14. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
az illető nem celeb, hanem a tudományos élet ismert alakja.
2020. ápr. 14. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
töröld le ha zavar.
2020. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem zavar, ezt sehol nem írtam.

azt kérdeztem ez hogy lehet?

2020. ápr. 14. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen bejelöltel, vagy felrekattintottad.

Ne parazz

2020. ápr. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!